Welkom in ons team!

Wij hebben een aantal nieuwe krachten in ons team: per 1 oktober is mevrouw Anouska Zoutendijk onze nieuwe (maar zeer ervaren) praktijkondersteuner voor iedereen met diabetes. Zij zal zich ook bezighouden met het organiseren van de zorg voor mensen die wat meer op leeftijd zijn. Om ‘onze’ ouderen zo lang mogelijk fris en fruitig te houden en in beweging.

Verder is vrij recent dokter Boonstra-Sayed ons team komen versterken op de maandag, dinsdag en vrijdag. Zij stelt zich binnenkort aan u voor op de website onder het kopje ‘Over Ons’.

Tot slot hebben wij, in plaats van mevrouw Willems, een nieuwe kracht, met ruime ervaring als verpleegkundige bij Buurtzorg, mevrouw Trieu (spreek uit Tsjoe) Le, die zich gaat bezighouden met iedereen met een hoge bloeddruk of een (hoger risico op) een hart- vaatziekte. Ook zij zal zich binnenkort onder het kopje ‘Over Ons’ aan u voorstellen.